Ограждение для вашего сада

Перед тим як зробити паркан своїми руками, потрібно зрозуміти, навіщо він потрібен і які функції виконуватиме. Огородження на дачі закривають приватну територію від непроханих гостей та цікавих очей, захищають ділянку від бродячих тварин, не дозволяють домашнім вихованцям вибратися на вулицю. Залежно від призначення огорожі підбирається матеріал для огорожі та визначається тип конструкції.

На сайте https://egoza.ua/catalog/services/montage представлена информация как быстро и качественно сделать монтаж колючей проволоки.

Найпоширеніші варіанти парканів для дачі - це сітка, профнастил, дерево, металевий штакетник, полікарбонат. Дачні огорожі з рабиці, дерев'яного та металевого штакетника безперешкодно пропускають світло, що особливо актуально, якщо по периметру ділянки висаджені квіти, декоративні чагарники, культурні рослини. Огороджувальні конструкції з полікарбонату захищають від вуличного шуму та пилу, але при цьому пропускають до 80% світла і не створюють суцільну тінь. Глухі паркани з профнастилу відрізняються гарною шумоізоляцією, захищають ділянку від чужих очей та непроханих гостей.

Варіанти дачних парканів

Великий вибір матеріалів та варіантів конструкцій дозволяє вибрати недорогий та красивий дачний паркан виходячи з бюджету будівництва. Щоб вибрати, з чого зробити паркан на дачі, потрібно дізнатися про характеристики будівельних матеріалів та особливості конструкцій.

Паркан для дачі з дерева

Дерев'яний штакетник відноситься до найбільш поширених варіантів забору для дачної ділянки. Конструктивно він складається з опор, горизонтальних лаг і ламелей, які встановлюються вертикально із зазором від 2 до 5 см. Величина зазору залежить від ширини ламелей - чим вона більша, тим ширша зазор.

Залежно від конструкції штакетник із дерева буває одностороннім або двостороннім, який називається Шахматка. Він відрізняється від класичного штакетника тим, що ламелі прикручуються до лагів і з лицьового, і з зворотного боку. Такий паркан з боку виглядає суцільним, але при цьому добре пропускає повітря і має низьку парусність.

До переваг конструкції можна віднести:

Економічність. Легкої дерев'яної конструкції не потрібний масивний дорогий фундамент.

Ремонтопридатність. Для того, щоб полагодити паркан не потрібно демонтувати весь проліт. Знімають лише пошкоджені елементи, а на їхнє місце прикручують нові.

Простий та швидкий монтаж. Щоб побудувати такий паркан на дачі своїми руками не потрібні спеціальні інструменти та професійні навички.

Перед тим як побудувати паркан , роблять розмітку меж ділянки, розраховують скільки знадобиться матеріалу. Після цього за розміткою за допомогою бури риють лунки, в них вертикально встановлюють стовпи і заливають бетоном. На опори монтують горизонтальні лаги у 2 або 3 ряди. Після цього заповнюють секції штакетником. Ламелі прикручують до лагав шурупами або прибивають цвяхами. Завершальний етап - просочування дерева морилкою або фарбування паркану олійною, алкідною або акриловою фарбою.

Паркан із сітки рабиці

Огородження з плетеної сітки - це найдешевший варіант забору. Для монтажу рулонної огорожі економ для приватного будинку або дачної ділянки потрібно лише сітка та опори. На стовпи приварюють гаки, після чого забивають опори по периметру ділянки через кожні 1,5-1,8 м. Сітчасте полотно розтягують між опорами, закріплюючи його на гаках.

Щоб збільшити термін служби сітківки використовуються арматурні прути. Арматуру простягають крізь осередки по горизонталі і кріплять до опор за допомогою зварювання. Протяг роблять тільки поверху або в кілька рядів залежно від висоти паркану.

Більш надійним є забір із сітки секційного типу. Зі сталевого куточка роблять рамні конструкції, на які натягують і закріплюють сітку. На опорні стовпи приварюють монтажні пластини, яких у свою чергу приварюють готові секції. Для захисту від корозії опори та рами покривають ґрунтовкою по металу, фарбують масляною, алкідною або молотковою фарбою.

Плюси сітчастих огорож:

Атмосферостійкість. Для будівництва постійних огорож використовується оцинкована сітка, в ПВХ або з полімерним покриттям, для тимчасових огорож - сітка без оцинкування.

Зносостійкість. У секційних та посилених арматурою парканах сітка не провисає, конструкція зберігає міцність та захисні якості протягом усього терміну служби.

Тривалий термін експлуатації. За умови точності розрахунків та безпомилкового монтажу огорожа з сітки прослужить не менше 30 років.

Самсунг Офис Ремонта

Фото Офисов После Ремонта

Аренда и покупка опалубки

Мелкий Ремонт в Офисе Москва

Фотообои в детской комнате