Пристрій стрічкового фундаменту

Стрічковий сучасний фундамент це дуже міцне і довговічне підстава яке ідеально підходить для будь-якої будівлі.

Профессиональная химчистка обуви киев по очень выгодной цене.

Стрічкові сучасні фундаменти являють собою заглиблені довгі стрічки, службовці для передачі загальних навантажень від будівлі на грунт. Ці стрічки приймають вага будівлі від стін і колон і далі зраджують на грунти через розподільні загальні подушки, розташовані під самим стрічковим фундаментом. Завдяки великій ширині такої стрічки можна передавати чималих зусиль від будівлі практично без підготовки грунту. Стрічкове підстава ідеально підходить для мало- і багатоповерхових будівель, з підвалами і без, а також для будівель з цегли, простого залізобетону або деревини.

Два типу стрічкового фундаменту

Пристрій стрічкового фундаменту може бути двох основних типів, це збірна конструкція і монолітна, що виготовляється на будмайданчику. Фундамент монолітний являє собою заливку бетону в спеціальну опалубку, влаштовану на майданчику для будівництва. Якщо грунти будуть дуже щільними, то стінки траншеї цілком можуть грати роль опалубки, це дуже практично і раціонально. Збірні стрічкові підстави складаються з типових залізобетонних спеціальних блоків, виготовлених на заводі. Блоки цієї збірної стрічки мають товщину зазвичай 30-60 см, це дуже важкі блоки, що збираються при використанні спецтехніки.

З чого робиться фундамент

Щоб виготовити фундамент можна використовувати ряд сучасних будматеріалів. Для виготовлення стрічки можна застосовувати бутобетон, тобто суміш спеціального бетону і заповнювач, це може бути також бій цеглини, валуни або гравій. Стрічки ще можна виготовити з бетону В15-В30 і звичайної арматури, таким чином, виходить довговічний залізобетон. Бутобетонний і залізобетонний сучасний фундамент відмінно може підійти для будь-яких важких і великих будівель. Ще один варіант це фундамент, виготовлений з повнотілих цегли М100-М200 на піщаному звичайному розчині з цементу.

Фундамент стрічкового типу відрізняється технологічної простотою пристрою, з такою стрічкою можна зробити будь-який підвал у будинку. Це стрічкове підстава має численні чудові якості і гідності. Стрічка ідеально зможе приймати дуже великі навантаження, це основна важлива риса даної конструкції в приміщенні. Такі стрічки дуже зручні, проте, вони влаштовуються тільки під будівлі в 1-4 поверхи, найчастіше тут використовується технологія монолітної стрічки, яка простіша, ніж у збірного стрічкового фундаменту.

Преимущества использования такси

Что такое краткосрочная аренда жилья?

Офисов Ремонт Дизайн Проект

Материалы для Ремонта Офиса Цены

Открыть Офис по Ремонту