ЯК ЗРОБИТИ РЕМОНТ ОРЕНДОВАНОГО ОФІСУ

У цій справі необхідно володіти якимись тонкощами, щоб не порушити закон і заощадити гроші при ремонті під офіс. З цивільного кодексу (та інших) якраз складають ці тонкощі. Все, що зв'язується з ремонтом, необхідно проводити тільки за згодою орендодавця (для вашого ж блага, адже в іншому випадку ви зіткнетеся з великими витратами, які не будуть відшкодовані). А тепер розглянемо все детальніше.

Купить билет на автобус онлайн быстро и доступно.

Ремонт офісів (приміщень) буває двох видів:

Поточний (це дрібні ремонтні роботи, пов'язані з закладенням тріщин, обробкою і т. Д.)

Капітальний (вона включає в себе роботи на вуличній території, заміна вікон, дверей, стелі, підлоги, підключення мереж, домофона та ін.)

Перед орендою офісу, ви повинні переконатися, що орендодавцем було здійснено капітальний ремонт та він взагалі придатний для експлуатації. Ну, а якщо, орендодавець порушує терміни капітального ремонту, то ви маєте право без його згоди зробити його самі. А після того, як ви припините орендувати, або ж розірвете договір, він буде зобов'язаний відшкодувати вам всі ваші збитки за цей ремонт, або ж прийняти їх замість оплати за оренду.

Періодичність поточного і капітального ремонту при нормальних умовах експлуатації становить відповідно 3-5 і 15-20 років. Слід звернути увагу на те, що орендар відповідає за поточний ремонт, а орендодавець - за капітальний (якщо у вашому договорі не вказано інше).

Орендар повинен стежити за орендованим офісом і підтримувати його на ефективному рівні для експлуатації. Детальніше зупинимося на поточному ремонті.

Ремонт за рахунок орендаря.

Подивимося, що входить в коло турбот орендаря. Орендар повинен стежити за:

Стінами в офісі (чи не з'явилися в ній тріщини і не розійшлися шви, тобто косметичний ремонт)

підвальними приміщеннями

Дахом (усувати штучні несправності на ній)

Витяжкою офісу і вентиляцією

Та ін.

У вас не виникнуть великі проблеми при ремонті під офіс, якщо ви складете грамотний договір з орендодавцем і будете добре стежити за орендованим приміщенням. Створюйте, змінюйте «свій» офіс так, як ви підрахуєте за потрібне, але тільки з дозволу орендодавця.

ОСОБЛИВОСТІ СКЛЯНИХ ДУШОВИХ ПЕРЕГОРОДОК

Ремонт Складов Офисов Москва

Качественный Ремонт Офисов в Москве

Москва Ремонт Квартир Домов Офисов

Нижний Новгород Ремонт Офиса Цена