Скульптури з бетону для дому та саду своїми руками

Як прикрасити свою дачну ділянку або дизайн інтер'єру будинку своїми руками? - Робимо оригінальні скульптури з глини і зростаючого моху.

Замість глини можна також використовувати бетон, а на додаток до моху можна використовувати траву, квіти (але тільки такі, що мають невеликі розміри). Також дуже оригінально і стильно виглядатимуть в'юнкі рослини (але з ними буде трохи мороки, оскільки їх потрібно підрізати, щоб крізь листя злегка проглядався каркас).

Скульптура руки из бетона и мха

Найбільш легким (і дешевим) варіантом буде гіпс, але тоді потрібно ретельно враховувати всі обмеження. По-перше, таку скульптуру чи не поставити на вулиці - вона розмокне від дощу (роси і інший вологості). По-друге, якщо ви будете її використовувати в будинку, то потрібен окремий вазон для квітки, який буде витися по скульптурі, а сам мох садити на гіпс з прошарком з плівки (яка не буде пропускати вологу до гіпсу).

Стильные красивые скульптуры для сада

За ідеями самих скульптур далеко ходити не треба. Дивимося фотографії нижче і з натхненням.

Де брати форми для цементу?

Це вже потрібно придумувати / винаходити.

Кращим варіантом, як на мене, буде пінопласт. Купуєте блоки (кубики або паралелепіпеди) пінопласту і, ретельно продумавши розміри і форму, вискрібати потрібний отвір куди будете заливати цемент.

Якщо скульптура складна, то бажано всередину вставляти арматуру для міцності, а також для з'єднання з іншими частинами скульптури.

Круглі бублики можна робити за допомогою гумової камери від колеса. Довгасті об'єкти - за допомогою викопаної ямки потрібної форми в землі присипаної піском. Порожні форми циліндричної форми робимо за допомогою пластмасового відра (або іншої підходящої за формою ємності з пластмаси, щоб було легко розламати) і легкорозчинного або легко руйнується матеріалу всередині (гіпсу, пінопласту).

Після того як бетон затвердіє, то його потрібно ретельно обробити напилком і нуждачной папером, щоб поверхня була більш-менш гладкою.

Ракета - каменная скульптура для сада

Тотем - скульптура из бетона для дачного участка

Договор на Ремонт Офиса с Физическим Лицом

Учет Материалов для Ремонта Офиса

Качественный Ремонт Офисов в Москве

Ремонт Офисов Коммерческих Помещений

Идеи Ремонта Офиса Своими Руками