​Гаражні ворота: підйомно поворотні або секційні?

Підйомні ворота бувають трьох типів: рулонні, секційні та підйомно поворотні. У кожного виду підйомних воріт є свої переваги і недоліки, але в цій статті піде мова про порівняльних характеристиках воріт секційних і воріт підйомно поворотних.

Виходячи з конструкції обох типів воріт, не можна не відзначити, що гаражні ворота підйомно поворотні найменш схильні до різних поломок зважаючи цілісності полотна і мінімуму рухомих частин. Така конструкція дозволяє працювати цих воріт довгі роки в найжорсткіших умовах. Якісні підйомно-поворотні ворота  можна купити на сайті https://wisniowski.pl.ua/dlya-domu/pidjomno-povorotni-vorota/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Секційні ворота, в свою чергу, найтепліші, так як підйомно поворотні ворота внаслідок відсутності якісної конструкції ущільнювачів не забезпечують надійний захист від холоду.

Різноманітність конструкцій підйомно поворотних воріт дозволяє вибрати саме той тип воріт, який найбільш підходить до приміщення гаража, але для більшості з них замет перед гаражем може виявитися серйозною перешкодою. Для секційних воріт, з огляду на їх вертикального переміщення, цієї проблеми не існує.

Ремонт підйомно поворотних воріт в разі їх пошкодження обійдеться значно дешевше ремонту секційних. Однак ціна нових секційних воріт в півтора рази нижче ціни аналогічних підйомно поворотних.

Підйомно поворотним воротам, на відміну від секційних, потрібно рівну підлогу в отворі гаража. Негоризонтального статі величиною 15 мм не забезпечить герметичного примикання полотна підйомно поворотних воріт, в той час як секційні ворота зможуть компенсувати таку неточність.

Підйомно поворотні ворота можна встановити врівень з зовнішньою стороною стіни, тоді як секційні ворота завжди встановлюються врівень з внутрішньою поверхнею стіни будівлі.

Різноманітність конструкцій підйомних воріт поворотного типу дозволяє вибрати найбільш зручну з точки зору «мертвих зон», які неодмінно повинні бути вільні при відкриванні та закриванні. Конструкція секційних воріт дозволила звести ці зони до мінімуму.

Секційні ворота позбавлені обмежень по висоті і ширині полотна, на відміну від підйомно поворотних, що мають обмеження по висоті - 3,5 м і по ширині - 5м.

Підйомно поворотні ворота дають можливість використовувати будь-які варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки, в т. Ч. І антивандальні матеріали (потовщену сталь) або антивандальне покриття. Секційні ворота, в силу особливостей їх конструкції дозволити такого не можуть.

На ілюстраціях представлені деякі різновиди конструкцій і монтажу воріт секційних і підйомно поворотних.

​Почему стоит использовать пластиковые трубы?

​Выбор внутрипольного обогревателя

Як краще підготуватися до майбутнього ремонту

Отзывы о Ремонте Квартир в России

Почему в автомобиле нужна виброизоляция?