Що робити зі старими трубами водопроводу?

Заміна труб водопроводу (неважливо, гарячого або холодного водопостачання), теплопостачання або каналізації передбачає, що крім купи сміття у власника залишиться деяка кількість старих труб. Сильно зношені можна тільки здати в утиль або застосувати в будівництві замість арматури, а пошкоджені реально залатати і експлуатувати під меншим навантаженням. Якщо якісно полагодити - і стандартне робочий тиск витримають, але для безпеки рекомендується заміна новими, тому що навантаження за діючими нормами високі.

Быстрый и качественный монтаж вентиляции по выгодной цене.

Питання стоїть розділити на як мінімум два: як полагодити або як інакше використовувати. З другим уже коротко розібралися - можна і до найсмачнішого перейти. Найчастіший дефект у труб - свищі, особливо в системах з гарячими рідинами. У новій трубі можна розширити свищ дрилем, нарізати різьблення і вкрутити туди болт, а зношена такого «лікування» не витримає.

Складнощів з ремонтом здатний додати неправильний монтаж водопровідної системи : спочатку люди порушують будівельні норми, а потім змагаються в ремонті своїх виробів. Дуже важливо, щоб всі інженерні системи були спочатку спроектовані як треба і зроблені добротно, тоді їх доступність полегшить ремонт будь-якого масштабу, аж до повної заміни. І користуватися треба відповідально: чи не захаращувати магістралі, не загороджувати проходи, не перекривати доступ до технічно важливим місцях.

Свищ майже будь-якої форми і розміру можна ефективно закрити бандажем. Хомути годяться будь-які, питання в їх довговічності, а під зажим кладеться гумова прокладка. Гума годиться різна, але бажано м'яка і товстіший. Крім хомутів, зафіксувати латочку можна клеєм або болтами. Для негайного припинення витоку треба не свищі шукати, а перекривати стояк або вентилі на цій ділянці - тиск впаде. Перед закладенням свища це місце зачищають від бруду, знежирюють, сушать, обмотують трубу, обробляють кромки. Клей наноситься поверх першої намотування склотканини, зверху накручується ще один шар, потім бандаж закривається металевою смугою.

Чим нижче температура, тим довше буде просочуватися, і схоплюватися латочка: при кімнатній знову користуватися трубою можна буде вже через добу, при більш низькій - через кілька днів.

Крім клею, є варіант набагато швидше: т.зв. холодне зварювання - очищення, обробка ацетоном, нанесення складу. Затвердіє за лічені хвилини. Хомути повинні завжди бути під рукою на випадок раптових витоків - щоб не заливати сусідів знизу до приїзду аварійної бригади. Коли вода перекривається, трубу перед ремонтом обов'язково обстежують - чи немає дефектів в інших місцях.

Треба розуміти, що заміна старої каналізації - не найприємніше заняття. Можливо, доведеться шукати інше житло на час ремонту.

Организация квартирного переезда

​Строительство торговых павильонов

Ремонт Квартир и Офисов Любой Сложности

Строительство Офисы Ремонт Компания