Столи для комп'ютерів

Не можна вибрати комп'ютерний стіл, виходячи лише з того, що це лише предмет інтер'єру. Але на сьогоднішній день цей момент є ключовим у виборі. Тому перерахуємо, які бувають комп'ютерні столи.

На сайте https://k-mebel.com.ua/mebel/ofisnaya-mebel/kompyuternye-stoly/ магазина «К-Мебель» представлен широкий выбор компьютерных столов разной формы и по выгодной цене.

Види комп'ютерних столів

Класичні столи.

Кутові комп'ютерні столи.

Столи для школярів.

Півкруглі столи.

Столи зі стелажами.

Модульні столи.

Столи з надбудовою та шафками.

Комп'ютерні столи – трансформери.

Столи з полицями та ящиками.

Щоб правильно вибрати відповідний для вас варіант, необхідно думати не тільки про дизайн, а й враховувати який, власне, у вас комп'ютер.

Але найчастіше люди звертають увагу лише на габарити, забарвлення та кількість ящиків з поличками. Звичайно, якщо у вас маленька кімната, то ставити великий комп'ютерний стіл вам навряд чи заманеться. Але певні норми тут треба враховувати обов'язково. Так, функціональність теж важлива, але цього недостатньо.

При виборі комп'ютерного столу слід знати й інші, найважливіші ключові моменти.

Висувна конструкція під клавіатуру

Якщо ви доглянули комп'ютерний стіл з висувною полицею для клавіатури, то її площа має бути досить великою. Подумайте самі, за бажання поруч із клавіатурою можна буде поставити, наприклад, мишку. А ваші руки не повинні бовтатися в повітрі під час друку, інакше ви швидко втомлюватиметеся. Хоча для того, щоб знизити навантаження на зап'ястя та розслабити лікті, можна придбати ергономічне крісло. Тоді площа висувної полиці вже не матиме такого значення.

Ще один момент, який також заслуговує на увагу, це кріплення висувної полиці. Напевно, багатьом знайома сумна ситуація, коли полиця періодично падає на підлогу, та ще й разом із клавіатурою. Причина зазвичай полягає у швидкому зносі пластикових роликів. Вони зменшуються у діаметрі і просто вискакують із пазів. Щоб уникнути цього, краще вибирати стіл із надійними кріпленнями.

Наприклад, під висувну полицю, можуть бути передбачені напрямні з металевими кульками. Але пам'ятайте, що навіть на дуже міцну, як вам здається конструкцію, не слід сильно давити чи ставити зайві предмети.

Розташування системного блоку

З'ясуйте, де розташовуватиметься ваш системний блок. Якщо установка блоку передбачається у спеціально відведеній ніші між двома стінками, необхідно переконатися, що відстань від стінки столу до корпусу системного блоку щонайменше 20 мм. Хороший проміжок необхідний для того, щоб до вентиляційних отворів корпусу був доступ повітря. Інакше комп'ютер перегріватиметься.

Але ще краще, якщо в такій ніші лише одна стіна. Вона не повинна закривати бік комп'ютера, на якому знаходяться вентиляційні отвори. Переконайтеся, що доступ до проводів комп'ютера в ніші столу не буде утруднений.

Стільниця – найважливіша частина

Обов'язково звертайте увагу на розмір основної частини столу - стільниці. Щоб не зіпсувати зір, необхідно помістити монітор на достатню відстань від очей. Отже, стільниця має бути вузькою. Ширина має бути не менше 60-70 см, залежно від розміру монітора. А з урахуванням того, що комп'ютерний стіл використовують і як письмовий, можна додати ще 10 сантиметрів. Так, 70-80 см, це найкраща ширина для стільниці.

Місця для додаткової техніки

Якщо ви не використовуєте окрему тумбу під оргтехніку, а плануєте ставити принтер або якийсь інший пристрій на виділену під це полицю комп'ютерного столу, перевірте, чи зручно вона розташована.

На деяких моделях відсік під принтер може бути внизу та по центру столу. У цьому випадку переконайтеся, що в нього не будуть упиратися ваші ноги. Сидіти за столом має бути зручно. Враховуйте і той факт, що якщо ви часто друкуєте на принтері, то вам тоді доведеться постійно нахилятися.

Багато моделей комп'ютерного столу мають верхню полицю, яку переважно використовують для книг і колонок. Якщо у вас вже куплені колонки і ви не плануєте ставити їх біля монітора прямо на стільницю, ви повинні бути впевнені, що довжина дроту від колонок дозволить розмістити їх нагорі.

Якщо висота стільниці має стандартні розміри, то верхні пристрої по висоті можуть відрізнятися. Значить стіл з такими прибудовами зверху необхідно вибирати і з урахуванням вашого зростання. При цьому вам не доведеться потім стрибати, щоб зменшити звук або дістати книжку.

ДБЖ для дому

Светодиодные люстры

Ремонт Офисов Статья

Сроки Ремонт Офиса