Застосування каменю травертину в обробці

Поряд з гранітом і мармуром для проведення зовнішніх і внутрішніх облицювальних робіт використовують ще одну породу - камінь травертин.

Осуществляем Изготовление трафаретов на заказ в Украине по очень выгодной цене.

За рахунок переважно світлого забарвлення камінь здатний додати інтер'єру або екстер'єру особливу оригінальність і чарівність.

У природі існує безліч кольорів і відтінків травертину - від жовтого до червоного.

Оскільки камінь легко піддається шліфування та полірування, після обробки пластини мають на своїй поверхні неповторний малюнок з різними вкрапленнями.

Варто сказати, що є й рідкісні породи травертину: наприклад, камені чисто білого і сірого кольору - їх, як правило, застосовують в початковому вигляді, тому що після обробки тон може змінитися.

Камінь травертин - не тільки гарний, але і практичний обробний матеріал, що володіє:

міцністю - за цим параметром він не поступається граніту і мармуру;

екологічністю - породу можна використовувати при внутрішній і зовнішній обробці без обмежень;

щільністю - довговічний, вологостійкий і не піддається зовнішнім впливам мінерал застосовують в приміщеннях з будь-якими умовами експлуатації.

Травертин для зовнішніх і внутрішніх робіт

Облицювання фасаду каменем проводиться з метою додаткового захисту будівлі та підвищення його естетичної привабливості.

У зовнішніх оздоблювальних роботах можна використовувати кілька різновидів травертину: для оформлення цоколя, щаблів і терас підходить необроблений і спеціально огрублений травертин, в обробці стін і інших елементів часто застосовують попередньо облагороджений камінь у вигляді плит, що зберегли природну фактуру.

За допомогою травертину можна створити кілька типів фасадів:

«Мокрий» - виконується на основі клейових розчинів і іноді механічного кріплення. Натуральний камінь при такій обробці виконує роль захисно-декоративного шару;

вентильований навісний фасад. Як зовнішній пласта конструкції використовують облицювальну плитку з травертину, будь-якої форми і розміру.

Для декоративного використання натуральний камінь піддають ретельній підготовці: тонкої, грубої шліфування та полірування, після чого матеріал набуває яскраво виражений малюнок і відтінок.

Травертин також відмінно підходить для облицювання підлоги, тому що має неслизьку і злегка шорстку поверхню. Порода гармонійно впишеться в інтер'єр у вигляді елементів настінних панно, матеріалу для підвіконь, колон, балясин, барних стійок і інших предметів обстановки. Особливо ефектно травертин виглядає в поєднанні з металом, деревом і декоративною штукатуркою.

Травертин не вимагає особливого догляду: як і граніт, і мармур, камінь необхідно періодично очищати від забруднень спеціальними неагресивними засобами, а для надійного захисту виробів з нього можна використовувати просочення, віск та інші покриття.

Качественный Ремонт Офисов в Москве

Объявление Ремонт Квартир Офисов

Отзывы о Ремонте Квартир в России