Прилади розрізають метал завдяки плазмі

Плазморезами називають спеціальні прилади, які використовують деякі зварювальники для виконання своєї роботи. Плазморезы застосовують тоді, коли існують жорсткі запити до швидкостей і обсягом для здійснюваного процесу. Найчастіше плазморезы застосовують для виробництва великих конструкцій з металу, для розрізу труб, в промисловості машинобудування і так далі.

Пристрій приладу

Прилади розрізають метал завдяки плазмі в конструкції. Плазмою ми назвемо звичайний іонізований газ, що має одну з найвищих провідностей електроструму і чим вище буде нагрівання плазми, тим краще стане електропровідність. Це означає, що сила різання залежить від температури плазми. Пристрої включають в себе джерела живлення, різаки (іноді їх називають плазмотронами), компресори та шланги.

Всередину різака вбудований електрод, що виготовляють з рідкісних металів, оскільки при розігріві на електродних поверхнях скупчуються тугоплавкі оксиди. Вони є особливим захистом для електродів. З-за цього матеріал залишається цілим і не руйнується.

Також чималу роль відіграє сопло в обладнанні, оскільки від нього залежать всі основні характеристики. Від розміру сопло починає залежати інтенсивність плазмових потоків, а це значить, і те, з якою швидкістю був проведений зріз, і розміри зрізаної деталі.


Выбор игрового автомата онлайн-казино

Поради по ремонту та оздоблення офісу

Договор Подряда на Ремонт Офиса Образец