Акційна ціна на шафи на замовлення від «Меблі-ПВМ»

Шафа-купе виробництва «Меблі-ПВМ»Шафа, яка має потрібну кількість полиць, шухляд, перекладин і може вмістити всі необхідні речі, потрібна в кожному домі. Отримати таку шафу доволі просто – її можна замовити в компанії «Меблі-ПВМ». Цей виробник з 2000 року виготовляє зручні та довговічні шафи на замовлення. Зараз є чудова нагода оформити замовлення на сайті компанії https://mebel-pvm.com.ua/schafy та отримати шафу потрібної комплектації за ціною серійних меблів. Надійні безпечні матеріали, якісна фурнітура та сучасний дизайн – характерні риси кожної шафи виробництва «Меблі-ПВМ».

Які шафи можна замовити в «Меблі-ПВМ»

Компанія пропонує широкий вибір комплектації та розмірів, щоб кожен клієнт міг вибрати найбільш відповідну своїй оселі та потребам шафу. Корпус і фасад виготовляють із міцного ДСП товщиною 18 мм. Висота шаф становить 240 см, а ширину можна вибрати в діапазоні 90-240 см. Є шафи з двома, трьома та чотирма дверима. На вибір є два варіанти системи розкладних дверей: стандартна та WingLine L компанії Hettich. Особливість останньої в тому, що двері складаються за принципом гармошки. Ця система німецького виробництва забезпечує плавне, легке та безшумне відкривання та закривання дверей.

Шафа з системою розкладних дверей від «Меблі-ПВМ»

Внутрішнє наповнення шафи виробництва «Меблі-ПВМ» має багато варіацій:

  • закриті шухляди;
  • широкі та вузькі відкриті полиці;
  • одна або кілька перекладин для одягу на плічках.

Комбінація цих елементів або використання лише кількох з них створюють численні моделі, серед яких кожна людина знайде оптимальний для себе варіант. Побачити зразки таких шаф можна на сайті компанії та в її шоурумах на правому та лівому березі Києва. Шоуруми розташовані в Петропавлівській Борщагівці в ТЦ 4ROOM та на вулиці Магнітогорська, 1-А в ТЦ «Даринок».

Переваги шафи на замовлення

Шафи на замовлення від «Меблі-ПВМ» виготовлені з безпечних матеріалів. Ці меблі зручні в експлуатації та потребують мінімального догляду. Завдяки стриманому лаконічному дизайну такі шафи добре впишуться практично в будь-який інтер'єр і будуть мати сучасний вигляд протягом багатьох років. Виробник пропонує широку кольорову гаму для фасадів, що дає змогу кожному вибрати меблі на свій смак.

Шафа з трьома дверима від «Меблі-ПВМ»

З кожним замовником укладається договір, у якому прописуються розміри та матеріали майбутньої шафи, її комплектація, вартість і терміни виготовлення. Власне виробництво дозволяє «Меблі-ПВМ» виготовляти меблі у доволі стислі строки. За потреби компанія надає послуги доставлення та встановлення готової шафи у квартирах і приватних будинках.

Как найти надёжное онлайн заведение

Вибір екскаватора-навантажувача в оренду

Назначение плазморезов или зачем они нужны

Списание Материалов на Ремонт Помещения Офиса