Виготовлення жалюзі на замовлення з доставкою по Україні

Жалюзі горизонтальні алюмінієві зелені Окнолія

Жалюзі горизонтальні алюмінієві представлені досить широким асортиментом, серед якого кожен зможе підібрати оптимальний варіант для себе, виходячи зі своїх побажань та фінансових можливостей.

При необхідності можна замовити жалюзі, виходячи з особливостей індивідуального проекту, який використовується при оформленні офісу або іншого житла. Співробітники компанії Окнолія вже давно освоїли всі сучасні технології, які використовуються при виробництві виробів, що добре справляються зі своїми захисними функціями.

Організація займає виробництвом жалюзі таких типів:

1. Горизонтальні алюмінієві жалюзі. На даний момент є найпоширенішим видом. Такий тип краще вішати в місцях, куди проникає велика кількість сонячних променів.

Переваги

-приємна вартість;

-Зручність у використанні;

-Великий вибір продукції, що має різні відтінки;

-Чудовий ступінь захисту від світла.

Недоліки

-Процес протирання пилу викликає певні труднощі.

2. Стандартні алюмінієві жалюзі. Такі жалюзі можуть використовуватись у будь-яких приміщеннях. Якщо приміщення відрізняється своєю підвищеною вологістю, краще зробити свій вибір на користь конструкцій подібного плану, так як вони здатні відмінно стримувати її;

3. Класичні жалюзі із пластику. Завдяки використанню даних жалюзі можна підкреслити стиль, дизайн приміщення, в якому вони встановлені. Особливою популярністю користуються сьогодні пластикові жалюзі, які виконані під стиль дерева. Пластичні жалюзі найчастіше вішаються на балкони та лоджії.

Переваги

-Доступна вартість;

-Простота установки;

-Чудові захисні функції;

-Не так швидко нагріваються на сонці, як алюмінієві.

Недоліки

-найчастіше продукція має низьку якість;

-невеликий вибір кольорів;

-дуже важко протирати ці конструкції від пилу.

Дерев'яні жалюзі Окнолія

4. Бамбукові жалюзі. Їх найкраще використовувати, коли є потреба у створенні унікального екологічного стилю. Досягти такого результату використанням інших конструкцій просто неможливо. Жалюзі з бамбука також мають попит на рику. Це легко пояснити легкістю самої конструкції, можливість вибору асортименту різних відтінків кольорів і довгим терміном служби. Бамбукові жалюзі найкраще використовуватися для вікон, що мають невеликі отвори. Також вони стануть чудовим доповненням інтер'єру, де переважають меблі з дерева.

Переваги співпраці перевірною компанією
З основних плюсів такої співпраці можна виділити такі моменти:

Великий вибір виробів;
Всі елементи відрізняються своєю прийнятною вартістю, яка на порядок дешевша, ніж у інших компаній, що займаються діяльністю подібного характеру;
Є можливість отримати безкоштовну консультацію від провідних спеціалістів;
Можливе замовлення та доставка продукції у вказану точку. Доставка може здійснюватися різними способами;
Весь представлений асортимент відрізняється своєю якістю. При виробництві жалюзі використовуються лише найкращі матеріали, що проходять перевірку на якість;
Дуже часто діють знижки, які дозволяють заощадити непогані гроші.
На сайті www.oknolia.com можна знайти необхідний асортимент продукції. Зв'язатися з менеджером можна одним із зручних способів, які запропоновані на сайті.

​Светодиодные панели: инновационное освещение помещений

Гипсовая лепнина - отделка стен под старину

Списание Материалов на Ремонт Помещения Офиса