Міні-трактори Kubota

Компанія Вест є прямим імпортером міні-тракторів та сільськогосподарської техніки з Японії. Багаторічний досвід дозволив спеціалізуватися на дистрибуції найпопулярніших марок японських міні-тракторів. Сюди входять трактори KUBOTA, YANMAR, ISEKI. Багаті контактами, знаннями та досвідом, ми можемо запропонувати нашим клієнтам вживані міні-трактори (малі садові трактори, комунальні трактори, садові трактори) вищого класу, у дуже хорошому стані та за доступною ціною. Ви можете купити міні трактор львів за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день прямо зараз.

Малі трактори та трактори

Ми продаємо лише технічно перевірене обладнання та надаємо гарантію. Ми також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування для наших клієнтів. За майже десятиліття сотні індивідуальних та бізнес-клієнтів довірили нам. Маленькі трактори, які ми пропонуємо, завдяки широкому асортименту аксесуарів оцінені компаніями з багатьох галузей. Міні-трактор, обладнаний фронтальним навантажувачем, має майже необмежений спектр застосування, саме тому його купують будівельні та виробничі компанії або торговці сипучими товарами, а також кінні коні або власники готелів та корчм.

Трактори Kubota

Компанія Kubota - це найстаріший і найпопулярніший японський бренд, який займається, серед іншого, виробництвом та продажем міні-тракторів.

Високе визнання торгової марки означає, що вживані трактори Kubota часто вибирають наші замовники. Kubota виробляє багато машин, таких як великі та малі трактори, навантажувальні косарки, екскаватори, навантажувачі та самоскиди, оснащені двигунами власного виробництва. Багато хто вважає їх найкращими дизельними двигунами у світі, які також можна знайти в машинах інших відомих брендів.

Трактор Kubota

Міні-трактори Kubota мають на вибір широкий асортимент моделей - від невеликих 11-12 кінських тракторів до машин потужністю 30 к.с. і вище.

Трактор Kubota ідеально підходить як для садового обладнання для косіння або обприскування великих площ, так і для більш важких робіт. 

Что такое вейп?

Vip Ремонт Офисов

Тс Офис Ремонт