Африканський стиль у кімнаті

Існують безліч видів інтер'єру, хтось вибирає класику, кому-то по душі модерн або стиль хай-тек. Одним з найцікавіших дизайнів в інтер'єрі є африканський стиль.

Ви можете у будь-який час дивитися чи є квитки на автобус.

Африканський стиль вигідно відрізняється від інших простими і грубими формами, динамічним настроєм в оформленні квартири.

елементи дизайну

Важливими елементами такого дизайну є переважання натуральних складових інтер'єру, а саме:

 • Меблі. Меблі використовується масивна, форма меблів не відрізняється різноманітністю. Виготовляється у формі простих геометричних фігур. Найчастіше плетені. Виготовлення меблів найчастіше виробляють з натуральних матеріалів, таких як бамбук, ротанг, пальма;
 • Кольору. Африканський стиль символізують дику природу сонячного континенту, тому є переважання червоних, жовтих, зелених кольорів. Важлива риса: всі кольори повинні бути яскравими, як природа Африки;
 • Наявність великої кількості статуеток, тотемів, масок. Це можуть бути статуетки тварин, богів. Вази, шкури диких африканських тварин (зебри, тигри, леви);
 • Текстиль в дизайні також виготовляється з натуральних тканин (льон, вовна, бавовна). Найчастіше текстиль представлений жовтих і теракотових кольорів, вельми популярним текстилем в африканському стилі є штори, пледи з вишивкою у вигляді фігур жителів Африки (жирафи, слони, леви).
 • Африканський стиль в інтер'єрі по праву вважається одним з найбільш екзотичним стилем. Незважаючи на це він досить мінімалістичний. В інтер'єрі використовуються прості форми, немає складних конструкцій. Використання натуральних матеріалів, яскраві кольори, екзотичні елементи декору ламають уявлення про те, яким повинен бути будинок.

  Такий стиль підійде тим, кому набридла класика, хай тек. Він привнесе в будинок відчуття з'єднання з природою, затишок, дотику до таємниць природи.

  Для дизайну квартири в настільки екзотичному стилі не доведеться повністю переустраивать будинок. Досить додати кілька традиційних елементів, для того щоб ваше житло заграло новими барвами. Так, наприклад, великовагові комоди можна поміняти на скриню, поміняти килимове покриття на більш екзотичне. Замість великовагової меблів можна придбати меблі з ротанга. Пол в квартирі може бути з керамограніта (імітує африканський інтер'єр) або це можуть бути підлоги з самим темним відтінком дерева.

  Яскраві кольори, простота форм, екзотичні елементи декору - ось основні складові африканського стилю в інтер'єрі.

  Як би ви не вирішили поміняти дизайн свого житла, настрій сонячного континенту принесе в ваш інтер'єр нотку сонця і тепла.

  Стол из эпоксидной смолы

  Офисов Ремонт Дизайн Проект

  ​Как начать искать работу

  Самсунг Офис Ремонта

  Фотообои в детской комнате