​Бітумна черепиця - переваги та недоліки

Бітумний черепиця - один з видів покрівельного матеріалу. Його ще називають бітумною плиткою. Цей матеріал створений в результаті вирізання ременів конкретної форми з покрівельного покриття з асфальту. Поверхня черепиці додатково покривається спеціальним покриттям, завданням якого є захист поверхні від негативного впливу сонячних променів. Бітумна плитка пропонує нам широкий спектр форм і кольорів, доречі якісну бітумну черепицю Вам пропонує придбати сайт Благосвіт Буд, за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день. Розглянемо сильні та слабкі сторони цього типу покрівельного матеріалу.

Переваги бітумної черепиці

Орієнтуючись на переваги, перше, що потрібно згадати, - це невелика вага. Це дозволяє використовувати кроквяну конструкцію даху з меншим перетином. Це в свою чергу означає економію. Ще однією перевагою бітумної черепиці є той факт, що вона прекрасно пригнічує звук падаючого дощу. Також варто підкреслити простоту монтажу окремих елементів дранки. Мала вага і габарити також дозволяють безперешкодно транспортувати до будівельного майданчика.

Бітумна черепиця дуже гнучка, що дозволяє зробити покрівельне покриття дуже оригінальної, нетрадиційної форми. Також варто згадати естетичний вигляд цього виду покриття. У разі випадання снігу поверхня черепиці не дозволяє білому пуху сповзати вниз, а снігові занесення утворюються поза будинком.

Недоліки бітумної черепиці

Як і інші матеріали, бітумна черепиця також має свої недоліки. Перша - потреба у т. Зв повна опалубка, що збільшує вартість покрівлі. Поверхня черепиці шорстка, що збільшує сприйнятливість до росту моху. Дуже часто внаслідок сильного вітру можна спостерігати оперізуючий лишай.

Підводячи підсумок, бітумна черепиця - дуже хороший матеріал для покрівельного покриття. Звичайно, за умови, що ми інвестуємо у якісну продукцію. Завдяки цьому ми навіть отримаємо довічну гарантію від виробника.

Запрошуємо також прочитати статтю про використання покрівельних листів при будівництві будинку.

​Металлический складской стеллаж

​Битумная черепица - преимущества и способы укладки

​Как отделать деревянные полы

​Алюмінієві вікна - переваги та недоліки

​Bur-s выполняет бурение скважин под ключ