Дизайн офісу деревообробної компанії

У ролі функціональної і естетичної домінанти в проекті виступає дерево у всьому різноманітті його декоративних і конструктивно-технологічних властивостей. Велика кількість дерева у інтер'єрі з одного боку, відображає профіль діяльності компанії, з іншого - відповідає сучасним уявленням про екологічну безпеку середовища проживання людини.

Купуйте авіаквитки на сайте https://avia.proizd.ua/ онлайн будь-який час.

Архітектурне рішення.

Дизайн інтер'єру - це особливий простір, що має свій впізнаваний образ. Як функціонально-конструктивної основи об'єкта був обраний прямокутний обсяг сучасного промислового складу, зведеного з легких металоконструкцій і сендвіч-панелей з яскраво вираженим адміністративним вузлом.

Проектом передбачається реконструкція складської частини будівлі і часткове перепланування адміністративної частини таким чином, щоб організувати демонстраційно-виставкову зону для відвідувачів і офісний простір для співробітників компанії.

Нависає над демонстраційним залом міст умовно поділяє його на дві частини: для демонстрації обладнання та виставки матеріалів. Для другого рівня він служить сполучною елементом між робочим простором і зоною адміністрації.

Основною функцією офісу компанії є постійний демонстрація (включаючи презентаційні акції) новітніх досягнень в області технології деревообробки, проведення лекцій і семінарів, продаж матеріалів і обладнання, а також залучення нових дистриб'юторів і покупців.

При створенні архітектурного образу акцент робився на використанні різних конструктивно-декоративних матеріалів, одержуваних з дерева: дерев'яних клеєних конструкцій, фанери, бруса, дошки, облицювальних деревосодержащіх панелей, шпону.

У композиційному рішенні залу беруть участь криволінійні площині, що заповнюють стелю і накладаються один на одного, нагадуючи крони дерев. Особливого звучання інтер'єру надає підлогу, який вторить ритміці стелі, акцентуючи увагу на стендах з обладнанням.

Всі приміщення мають загальне архітектурно-композиційна побудова, проте з урахуванням специфічного призначення кожного з них, інтер'єри вирішуються в індивідуальному образному ключі. При цьому за основу беруться різні варіації на тему «скандинавського» стилю в інтер'єрі.

Нижний Новгород Ремонт Офиса Цена

Строительство Офисы Ремонт Компания

Ремонт Офисов по Фиксированной Цене

​Возможности твердотопливных котлов