Ремонт офісів: роль акустичного комфорту в роботі сучасного офісу

Офіс, в якому ми працюємо, грає дуже важливу роль і багато в чому визначає ефективність нашої роботи. Слід враховувати не тільки розташування офісу і його віддаленість від вашого будинку або центру міста, але також і елементи його інтер'єру.

Теперь ви можете зручно придбати онлайн залізничні квитки не виходячи із дому.

Ось чому своєчасний і правильно спланований ремонт офісів набуває найважливіше значення для будь-якого бізнесу. Найчастіше ми навіть не замислюємося, чому на одному місці ми не можемо сконцентруватися на роботі, а в іншому, здається, зовсім не схильні до стресів і миттєво вирішуємо поставлені завдання.

А вся справа в тому, що крім таких основоположних речей, як колектив і емоційна обстановка, є незримий, але впливає на наше самопочуття фактор - акустичний комфорт.

Сьогодні архітектори і проектувальники вирішують безліч акустичних задач. Для цього вони використовують матеріал, який поглинає звук і ізолюючий шум - кам'яну вату.

У багатьох випадках акустичні панелі з кам'яної вати використовується для стель, так як ця поверхню становить найзначнішу частину внутрішніх приміщень будь-якого офісу. Вибір матеріалу для його обробки в значній мірі впливає на мікроклімат, характеристики і акустичний комфорт.

Кам'яна вата володіє природним властивістю звукопоглинання. Переваги даного матеріалу відображені в стельових панелях Rockfon. Використання звукопоглинаючих панелей необхідно, коли потрібно знизити шум працюючого в приміщенні обладнання і створити сприятливі для людей умови.

Сьогодні самий актуальний тренд на ринку стель - це поліпшення акустичних характеристик приміщень спільно з їх дизайном.

Сучасним корпораціям вже недостатньо мати над головою просто стелю - він повинен «працювати на компанію»: підвищувати працездатність співробітників, створюючи акустичний комфорт і надаючи приміщенню сучасний естетичний вигляд.

Завдяки науково доведеним впливу шумів на здоров'я людей, постійно розробляються нові методи оптимізації акустичного комфорту для всіх типів приміщень громадських і промислових будівель, який складається з трьох параметрів:

низький рівень звукового тиску;

оптимальний час реверберації;

висока розбірливість мови.

Продукція компанії дозволяє дотримати всі три параметри, забезпечує акустичний комфорт і здоровий мікроклімат в будівлях самого різного призначення: в освітніх і медичних установах, на виробництві і в бізнес-центрах.

Крім технічних вимог до проектування і ремонту офісів існують також особливі вимоги до дизайну. Компанії прагнуть створити унікальний дизайн інтер'єру офісу , який буде точно відповідати корпоративному стилю. Для багатьох, це візитна картка компанії, так як її імідж формується багато в чому на основі перших вражень клієнтів і партнерів від відвіданого ними офісу.

Відмінні переваги панелей з кам'яної вати:

акустичний комфорт;

максимальна пожежна безпека;

100% вологостійкість;

простота монтажу;

зручність експлуатації і свобода дизайну.

Гарний офіс і здоровий мікроклімат - це запорука успіху компанії і всіх її співробітників.

Слияние функциональности и элегантности- преимущества шкафа-купе

Садові крісла для лаунж-зони - Комфорт і стиль для вашого саду

Руководство по покупке террасной доски

Ремонт Квартир Офисов Коттеджей Любой Сложности

Ремонт і обробка офісів. Особливості ремонту офісних приміщень