Вибираємо керамічний умивальник

Умивальник - один з головних персонажів ванної кімнати. Кожен день він використовується при проведенні гігієнічних процедур і повинен бути досить комфортним у використанні. Серед усього розмаїття моделей, представлених на ринку, важливо вибрати саме ту модель, яка підійде безпосередньо вам. Як правильно вибрати свій умивальник серед нескінченних пропозицій виробників? Давайте розберемося в цьому непростому питанні разом.

Выбрать качественный умывальник на столешницу вы можете на сайте интернет магазина.

матеріал

Найпоширенішим матеріалом для виробництва умивальників є санфаянс або санфарфор. Вироби з санфаянса вважаються більш доступними і відповідно - популярними. Вони виготовлені з глини білого кольору і мають майже нульовим рівнем пористості. Завдяки спеціальній технології глазурування поверхня зберігає свій якісний вигляд протягом довгого часу і легко самоочищається. Санфарфор - це та ж біла глина, але з додаванням кварцу або польового шпату. Сантехніка з санфарфора дорожче, ніж з санфаянса, має також ідеально гладку поверхню і нерідко покривається грязеотталкивающими просоченнями. Візуально відрізнити один матеріал від іншого досить складно і за своїми якісними характеристиками вони майже рівнозначні.

Традиційна комплектація умивальника:

чаша;

сифон ;

змішувач ;

Цих трьох компонентів досить для повноцінного функціонування вироби. Однак крім санфаянса, умивальники нерідко виготовляються зі штучного каменю, скла, металу, дерева, композитних матеріалів. Незважаючи на популярність раковин з порцеляни і санфаянса користувачі віддають перевагу моделям зі штучного каменю, які мають чималу вартість, але естетичний зовнішній вигляд. Моделі з дерева виглядають досить стильно, але не відрізняються практичністю.

естетична функція

Багато покупців не хочуть залишати сифон і сполучні шланги в зоні видимості. Для створення більш естетичного зовнішнього вигляду були придумані декоративні накладки: п'єдестал і напівп'єдестал. Вони не є додатковою опорою, а несуть виключно естетичну функцію.

Найчастіше, кріплення для таких умивальників і Напівп'єдестали мають стандартні розміри, і тому не входять в комплект поставки. Придбати їх можна в спеціалізованих сантехнічних відділах господарських магазинів або на будівельних ринках.

Ще більш стильно і оригінально виглядають умивальники з врізним і накладними типом монтажу.

Вибираючи тип умивальника, зверніть увагу на габарити конкретно вашої ванної кімнати. Для невеликих санвузлів відмінно підходять моделі з п'єдесталом, для більш просторих - умивальники з тумбою .

Форми і розміри

Сьогодні керамічні умивальники приємно дивують розмаїттям форм і розмірів. Стандартними вважаються моделі довжиною від 50 до 60 см. Такі раковини чудово підійдуть як для просторої ванної кімнати, так і для малогабаритного приміщення.

Умивальники довжиною до 45 см часто називають міні-умивальниками і розміщують в невеликих санвузлах по сусідству з унітазами. Через свого невеликого розміру вони рідко комплектуються п'єдесталами або Напівп'єдестали. Умивальники довжиною понад 60 см нерідко мають додаткові площини, де зручно розміщувати предмети гігієни: мило, зубні щітки, пасти і т.д.

Тумби під умивальник бувають:

підлоговими;

підвісними;

підлогові тумби

Підлогові тумби під умивальники дуже нагадують кухонні меблі. Головна перевага підлогових моделей - збільшений внутрішній обсяг. На їх містких полицях запросто можна розташувати і туалетні приналежності, і особисті речі. Такі шафки чудово підійдуть до класичного і сучасного інтер'єру.

Класичні варіанти меблів для ванних кімнат роблять з масиву щільних сортів деревини (дуба, тика і ін.) І обробляють водовідштовхувальними просоченнями з додатковою ламінацією. Фасади шаф можуть мати стильне дизайнерське оформлення або класичну лаконічність.

Выбор игровых автоматов для игры

Чем так хороша мужская шапка-бини?

Выбираем подходящую ножовку