Грилі Big Green Egg: сучасність та традиції в одному пристрої

Грилі Big Green Egg – це сучасні багатофункціональні пристрої, призначені для приготування їжі на відкритому вогні. В них гармонійно поєднуються інноваційні технології та багаторічні традиції. Грилі достатньо прості в експлуатації, а також мають оригінальний дизайн. Вони відкривають широкі можливості для реалізації кулінарних талантів, так як них можна не тільки смажити, а ще й тушити, запікати та коптити продукти.

Зручні та надійні аксесуари та грилі Big Green Egg представлені в інтернет-магазині Grill Shop. Всі вони реалізуються з довготривалою гарантією від виробника. Зазначені конструкції виготовлені тільки з якісних та екологічно чистих матеріалів, тому будуть служити своїм власникам багато років. Вони не зашкодять їх здоров’ю, а також не будуть загрожувати навколишньому середовищу.

Приготування їжі на грилі Big Green Egg Medium

Грилі Big Green Egg: в чому полягають їх особливості

Основою для розробки грилів Big Green Egg стала японська піч камадо, якою люди користуються вже більше 3000 років. Перший сучасний керамічний криль у формі вказаної печі з’явився в Америці в 1974 році. У наші часи такі грилі не втратили свою популярність завдяки наступним характеристикам:

  • конструкція їх розроблена таким чином, що тепло в пристрої розподіляється рівномірно, а також стабільно утримується завдяки герметичності;
  • грилі можуть працювати до 8 годин з одним завантаженням вугілля, при цьому розігріваються вони всього за 15 хвилин до 250 °C;
  • конструкції мають відмінні теплоізолюючі властивості, тому забезпечують максимальне прогрівання блюд;
  • завдяки своєму оригінальному дизайну, виповненому у формі яйця, модель вважаються прикрасою будь-якого застілля.

Покупцям пропонуються моделі різного розміру, які можуть задовольнити будь-які потреби. Так, у великих грилях можна одночасно приготувати їжу для компанії з 20 осіб та навіть більше. Вони здатні повністю замінити маленьку кухню, особливо якщо вбудувати гриль в спеціальний модульний стіл і використовувати весь комплект аксесуарів, що додаються. А маленькі пристрої оптимально підійдуть для домашнього використання, так як в них можна швидко зробити смачну вечерю для двох людей.

Модульний стіл для гриля

Керамічні грилі Big Green Egg можна замовити в бажаній комплектації, доповнюючи їх необхідними аксесуарами. Придбати їх по найбільш демократичній ціні можна в інтернет-магазині Grill Shop. В його каталозі зібрані різні пристрої від зазначеного бренду, які відповідають високим стандартам якості та безпеки. Отримати консультації або замовити товар з доставкою за вказаною адресою можна телефоном або на сайті компанії.

Преимущества и недостатки эвакуатора

Преимущества ставок на спорт

Майстерність у деталях - швейна фурнітура від StarTex

Выбор пневматического окрасочного аппарата