​Озонування автомобілів - що варто знати і чим допомагає?

Як продезинфікувати салон автомобіля, щоб не боятися бактерій, вірусів або пилу? Все, що вам потрібно, - це час і розчин, який на 100% ефективний, тобто озон. Замовити озонування салону авто можливо за посиланням https://dr-struk.com.ua/servises/ozonatsiia-salonu/ вартість Вас приємно здивує.

Ще не так давно озонування було недоступно для індивідуальних клієнтів. Це рішення використовувалося, серед іншого, в будівництві, готелях, харчової та медичної промисловості, наприклад, для дезінфекції машин швидкої допомоги або для видалення запахів після пожеж. Сьогодні практично кожен може дозволити собі дезінфікувати салон автомобіля озоном.

Чи варто вирішувати, який весь процес і шкідливий озон для людини?

Що таке озон?

Озон - це газ, що складається з трьох атомів кисню. Це відбувається природним чином в природі (наприклад, в атмосфері), але в разі озонування салону автомобіля це досягається за допомогою спеціалізованих генераторів.

Озонування - який ефект?

Завдяки своїм окислювальним властивостям озон є ідеальним засобом для усунення цвілі, грибка, кліщів, пилку, мікроорганізмів, вірусів, а також неприємних запахів, включаючи запах фарби і розчинників. Всі ці фактори досить складно усунути іншими способами - навіть при регулярному догляді за чистотою інтер'єру - негативно впливаючи на наше самопочуття і здоров'я.

При контакті з озоном всі ці елементи ефективно видаляються або їх шкідливі властивості деактивуються. Ефективність цього методу підтверджується тим, що під час пандемії коронавируса машини швидкої допомоги після перевезення інфікованих знезаражують обробкою озоном.

Щодня, в менш критичних ситуаціях, озонування може допомогти, наприклад, людям, що страждають на алергію. Він також видалить неприємні запахи, наприклад, від сигаретного диму або запаху тварин. В результаті після завершення процесу озонування салон нашої машини не тільки дезінфікується, а й ми дихаємо по-справжньому свіжим і чистим повітрям.

Озон - токсичний він?

При певній концентрації і часу впливу - так. З іншого боку, чи варто побоюватися попадання в озоноване салон автомобіля після закінчення всього процесу? Ні.

Озон шкідливий для здоров'я людини тільки тоді, коли ми контактуємо з ним більше 8 годин на день або 40 годин в тиждень, а його концентрація перевищує 0,1 ppm (або 0,2 мг / м3).

Тому не варто залишатися в автомобілі, що знаходиться під озонуванням. Якщо озонування проводиться в закритому приміщенні, забезпечте хорошу вентиляцію.

Однак після того, як процес озонування завершиться, через деякий час можна спокійно сісти в машину. Озон дуже нестабільний і швидко розкладається на звичайний кисень, який для нас не шкідливий.

Що таке процес озонування і як він виглядає?

Примітка: хоча озон в більшості випадків і концентрацій не заподіє нам шкоди, варто вирішити виконати цю операцію в надійному сервісному центрі. Неправильне використання або обладнання низького рівня може викликати, наприклад, знебарвлення елементів інтер'єру.

Проте, варто знати, як виглядає весь процес. Зазвичай це починається з початкової чистки салону автомобіля, особливо коли ми хочемо видалити небажаний запах, а його джерело все ще перебуває в машині.

Після цієї процедури в автомобіль, на місця для пасажирів або на килимок перед пасажирським сидінням вставляється спеціальний пристрій - генератор озону. У деяких випадках генератор залишається зовні автомобіля, а єдиний підходящий провід проходить в салон через прочинені двері або вікно.

Незалежно від способу доставки озону в інтер'єр, після проведення цих робіт починається власне озонування. Автомобіль рециркулює, включаються вентилятори (це також допоможе очистити вентиляційні канали), і пристрій починає генерувати озон.

Після завершення процесу всередині не залишається видимих слідів цієї обробки.

Як довго триває озонування?

Кращою відповіддю буде до ефекту - все залежить, в тому числі від інтенсивності запаху, від якого ми хочемо позбутися.

Однак зазвичай весь процес займає не більше години, а іноді він ефективний навіть після набагато більш короткого часу. Досвідчений технік з обслуговування прекрасно знає, як правильно вибрати параметри генератора озону для нашого автомобіля і скільки повинна тривати обробка озоном.

Що робити після озонування та як позбутися запаху?

Сядя в свежезонірованний автомобіль, ви деякий час будете відчувати характерний запах. Важливо відзначити, що це не запах озону, а його побічні продукти.

​Заказать авторский надзор в Алматы от компании QUB

​Покупка новой квартиры в ЖК «Зіркова Вежа 2»

​Почему стоит использовать пластиковые трубы?