Періодичність циклювання паркетних підлог

Паркет - бажане підлогове покриття для багатьох сучасних громадян. Однак мало хто замислюється над тим, що таке підлогове покриття, будучи максимально екологічним і довговічним, стійким до пошкоджень, а також досить ефектним, для підтримки всіх цих властивостей і якостей вимагає регулярного специфічного догляду. Йдеться про циклювання.

Качественная Реставрация паркетной доски от профессионалов.

Само собою, до циклювання паркету в своєму будинку коштує як слід підготуватися. Зокрема, для тих сімей, в яких живуть маленькі дітки або домашні вихованці, важливо буде знайти для себе тимчасове житло.

Хоча, треба зауважити, що лише недовготривалим переїздом в процесі підготовки до циклювання ви не обійдетеся. Також вам потрібно буде звільнити всю кімнату від меблів, зняти плінтуса, винести все кімнатні рослини і, якщо ви плануєте змінювати двері, відразу ж зняти її разом з коробкою. В останньому випадку дверний отвір потрібно буде заклеїти плівкою, щоб запобігти поширенню пилу в інші частини квартири.

Також ви повинні переконатися в тому, що вікно в кімнаті, де буде проводитися циклювання, можна буде легко відкрити - це важливе технологічне вимога такого процесу.

А тепер пару слів про те, як саме циклюють підлоги. По суті, в процесі циклювання за допомогою спеціальних машин з вашого старого паркету буде видалений шар застарілого лаку, а також невелика кількість деревини (верхній шар).

Вирівняний підлогу відреставрують, якщо це необхідно (тріщини, відколи замажут сумішшю утворилася пилу і особливої мастики), а потім покриють паркет лаком. Лак необхідно буде наносити в кілька шарів і кілька прийомів - чекаючи, поки попередній шар повністю висохне.

Щодо термінів проведення циклювання, то паркет з м'яких порід циклювати радять не рідше, ніж раз на 3 роки, а з твердих - раз в 5 років. Однак на ділі кожна циклювання забирає у вашого паркету шар деревини, а тому истончает його, зменшує термін корисної служби. З огляду на це, досвідчені майстри радять циклювати все ж саме в міру необхідності - при наявності сильних потертостей лаку, дефектів паркетних дощок і т.д.

Врахуйте, що в деяких випадках, при необхідності повної заміни великої кількості паркетних дощок, можливо, що доречніше буде замінити весь паркет, а не циклювати його.

Формовочный силикон: применение

Керамический кирпич и блок: отличия

Основные принципы ремонта - просто о сложном

Ремонт Офисов Коммерческих Помещений

Как выбирать теплую пленку для пола?