​Утеплення стін: зберігаємо погоду в будинку

Утеплення стін будинку актуально не тільки для суворого клімату. Власник або орендар будівлі, периметр якого утеплений, несе менше витрат при оплаті опалення в холодну пору року. Влітку, навпаки, можна заощадити на кліматичному обладнанні, оскільки в приміщеннях буде краще зберігатися прохолода. При цьому, проектуючи тепловий захист, необхідно приділити увагу таким параметрам, як пожежна безпека, вентилируемость простору і екологічність матеріалів. Але з огляду на, що існує безліч технологій утеплення будинку, виникає логічне запитання: яку з них вибрати? Сьогодні вимоги до утеплення регулюються зводом правил. Документами встановлено ряд параметрів, в тому числі санітарно-гігієнічні норми, умови енергозбереження і довговічності, розрахункові параметри температури і вологості повітря в приміщеннях. Доречі, Ви можете замовити професійне утеплення фасаду будинку у Львові на сайті https://teplodim.info/uk/news/uteplenie-domov-vo-lvove за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Технології утеплення будинку

Тепловий захист огороджувальних конструкцій потрібно, якщо будинок зведений з наступних матеріалів: цегли; колод; каркаса і панелей; монолітних блоків; клеєного бруса. Будинки і споруди з перерахованих вище матеріалів мають значні втрати тепла. Через зовнішні стіни може йти до 30-45% тепла, і тільки 10-15% - крізь віконні та дверні прорізи. Згідно ГОСТ, будівельні теплоізоляційні матеріали класифікують за такими ознаками: 

  • горючість - вогнетривкі, та ті, які підлягають спаленню; 
  • вид вихідної сировини - органічне або неорганічне; 
  • структура - волокнисті, пористі або зернисті, тобто сипучі; 
  • форма - пухкі, плоскі, фасонні або шнурові; 
  • наявність сполучного речовини - вмістом або без вмісту сполучна речовина. 

Як можна зрозуміти, будівельний ринок пропонує безліч типів утеплювачів, однак технологія їх монтажу приблизно однакова. Умовно її можна розділити на суху і мокру. Другий варіант є більш поширеним, оскільки забезпечує ідеальне прилягання утеплювача до стіни. Але є і мінус - утеплення будинку не можна проводити при негативних температурах. У цьому випадку більше підійде сухий спосіб. Він не передбачає використання клейових складів. Однак і енергозберігаючі параметри споруди, утепленій таким чином, будуть трохи нижче. Утеплення будинку проводиться в кілька етапів. До моменту початку робіт будівлю або споруду повинні мати повністю зведені стіни, встановлені вікна і двері. Необхідно дочекатися остаточної усадки фундаменту. Починаються роботи з підготовки стін. Стики і тріщини замазують герметиком. Великі нерівності можуть ускладнити роботи, тому поверхня згладжують. Після того, як стіни підготовлені, на них кріплять напрямні. Товщину рейки, яка буде тримати утеплювач, підбирають під матеріал, який планується використовувати. Сам утеплювач кріплять по напрямних. Його можуть прибивати дюбелями або садити на клей. Кожен стик важливо якісно загерметизувати. Якщо утеплювач добре вбирає вологу (яскравий приклад - мінеральна вата), то необхідно покласти шар пароізоляції. Щоб не порушувати природну циркуляцію повітряних мас, між рейками і матеріалом утеплювача слід залишати невеликий зазор.

​Где можно оставить кошку на передержку

​Утеплення стін: зберігаємо погоду в будинку

​Возможности твердотопливных котлов