Перед початком оздоблювальних робіт

Перед тим як почати взагалі ремонт слід вирішити декілька головних питань: по-перше, де приблизно буде розташовуватися меблі, по-друге, місця, які передбачають розташування електроприладів (вимикачі, розетки, різні світильники). Перед ремонтними роботами також слід вирішити типаж сантехнічного обладнання та намітити його місце розташування в майбутньому. Особливу увагу потрібно заздалегідь приділити обробки стелі, стін і про вид підлогового покриття. Потрібно зауважити, що чорновий варіант обробки квартири багато в чому залежить від використовуваних чистових оздоблювальних матеріалів. Основні етапи оздоблювальних робіт квартири складаються з обробки стін, стелі та підлоги.

Компания Watson Energo предоставляет профессиональное заземление.

Що стосується оздоблення стін, то, як правило, проводиться штукатурка стін. Найефективнішими і якісними штукатурками є, ті, що проводяться по маяках. Всі нерівності усуває шпаклівка. Також популярні гіпсокартонні листи, і досить часто відшкодовує шпаклівку. Установка гіпсокартонних листів - справа швидке і легке, але є все ж один істотний недолік: такі листи забирають корисну площу квартири. Оздоблення стелі теж здійснюється в кілька етапів: спершу штукатурка, потім шпаклівка поверхні стелі.

Економить час і працю установка підвісної гіпсокартонної стелі та в результаті - рівна поверхня стелі за кілька годин. У тому випадку, якщо ви хочете натяжна стеля, то можна залишити стелю в первозданному вигляді. Тепер поговоримо про обробку статі. У разі явних перепадів в підлогове покриття проводиться спеціальна стяжка підлоги. Даний процес здійснюється за допомогою змішування певних сухих будівельних сумішей. До речі, рівності підлоги при невеликих перепадах можна домогтися, використовуючи самовирівнюючі суміші. Головне на що потрібно звернути увагу при формуванні підлоги поверхні - рівень, особливо, якщо в одному приміщенні підлогу буде викладений плиткою, в іншому - покритий ламінатом або паркетною дошкою, рівень стяжки підлоги буде різний. І пам'ятайте, що для підлоги стяжка набирає свою міцність цілий місяць.

Перед початком оздоблювальних робіт

Преимущества использования такси

Бунецький Володимир: верни гроші!