​Яку бруківку необхідно обрати?

Яка бруківка для гаража? Інтер’єр гаража також можна застелити кубиками. Найважливіший аспект тут - міцність матеріалу. Як і у випадку з під’їзною дорогою, тут також потрібно звертати увагу на товщину, оскільки машина буде стояти в цьому місці багато годин. Типовою процедурою є просто простягнути під’їзну частину до внутрішньої частини гаража.

Яка бруківка для тротуару? Якщо куб буде використовуватися переважно для прогулянок, можна використовувати дещо тонший варіант товщиною 4 см, однак у містах часто використовують куб товщиною 6 см через інтенсивне використання. Якщо ви плануєте вимостити садову алею кубиками, ви можете розглянути кубики нестандартної форми, наприклад, що імітують справжнє каміння. Однак пам’ятайте, що це рішення підходить для коротких ділянок, оскільки при довших тротуарах складність упорядкування незвичних форм зростає.

Яка бруківка для басейну? Невеликий басейн можна встановити як на бетоні, так і на траві. Однак бруківка - це економічна і довговічна підкладка для басейну. Хоча сама рама не важка, пам’ятайте, що басейн, наповнений понад 4000 літрами води, важить приблизно 4 тонни. Для цього потрібна товста щиколотка, яка не деформується під такою великою вагою.

Кольори з урахуванням оточення Ще одне важливе питання, яке ми задаємо собі, вибираючи кубики, стосується колірної гами. Яка бруківка буде найкращою для яскравого фасаду, а яка для сучасного будинку? Що стосується кольорів, ви можете дотримуватися кількох перевірених правил. Оскільки ринок бруківки пропонує широкий асортимент кольорів, ми можемо задовольнити навіть найвимогливіші очікування. Зазвичай, вибираючи колір куба, ми підбираємо його до відтінків фасаду, даху або інших домінуючих кольорів безпосереднього оточення. І не забуваймо про бордюр, який повинен доповнити всю композицію.

Ви також можете застосувати принцип контрасту, тобто вибрати темний куб для яскравого фасаду або влаштувати цікаву мозаїку. Переважний матеріал - ще одна визначальна ознака вибору кольорів мощення. Якщо в саду у нас багато дерев’яної архітектури, найкраще вибрати коричневі або світло-сірі кубики.

​Як вибрати вхідні двері?

​Чековые принтеры: как выбрать?

​Что такое поликарбонат?

​Какую садовую мебель выбрать?

​Какую столовую посуду выбрать?