​Як вибрати вхідні двері?

Вхідні двері Київ повинні забезпечувати зручність використання і абсолютну безпеку.

Приймаючи рішення про заміну вхідних дверей або про вибір нових, слід враховувати всі найважливіші параметри, завдяки яким двері будуть слугувати нам довгі роки. Отже, які параметри потрібно враховувати?

Один з основних параметрів, який здається очевидним, але може вас здивувати, - це вдало підібрана ширина дверей. Йдеться про зручність і комфорт повсякденного використання.

Варто звернути увагу на те, що не тільки ми проходимо через парадні двері, але й в них повиннф проходити меблі, побутова техніка, дитяча коляска і навіть інвалідна коляска. Тому варто пам'ятати, що ергономічність може визначатися шириною входу не менше 90 см. Це розмір, який визначає ширину отвору після установки дверної коробки - отвір, підготовлений для вставки двері, повинен бути на 12-15 см більше.

Не менш важлива висота двері, так як після установки вона повинна бути не менше 200 см. І хоча це здається очевидним, для нестандартних конструкцій будинків не рідкість, що вхідні двері таких габаритів не вписуються в проект або її використання ускладнене через неповне відкривання. З цієї причини при проектуванні слід враховувати їх повну функціональність. Не менш важливим є вага двері. Варто пам'ятати, що масивні двері важче подолати в разі злому, але вони також можуть бути важкими для літніх людей або слабших людей в повсякденному використанні.

Вибір вхідних дверей і коефіцієнт тепловіддачі

Ще один важливий параметр - коефіцієнт тепловіддачі Ud. При виборі дверей варто звернути увагу на те, чи поширюється зазначений виробником параметр на всі двері або тільки на її окремі елементи.

Виробники можуть різними способами звертати увагу на кращий параметр, не акцентуючи увагу клієнта на найважливішому - теплопередачі всієї двері. Вважається добрим, якщо вона коливається від 0,5 до 1,1 Вт / (м2 * К).

Тип матеріалу, з якого виготовлені двері, впливає на енергоефективність двері. Зовнішні двері з ПВХ - це функціональне рішення. До основних переваг дверей з ПВХ можна віднести привабливу ціну. Вони також відрізняються високою стійкістю до погодних умов і широким вибором фурнітури, яка задовольнить естетичні потреби всіх користувачів.

З іншого боку, вхідні двері з алюмінію найчастіше вибирають для будинків з сучасним характером. До їх переваг можна віднести дуже високі теплоізоляційні і акустичні параметри, елегантний зовнішній вигляд, високу міцність і стійкість до пошкоджень і злому.

Як вибрати ліжко для спальні?

​Какой дымоход выбрать

​Как начать искать работу