​Як вибрати автоматичний вимикач?

Автоматичний вимикач максимального струму є в кожному будинку, офісі, на підприємстві, в кожному залі. Однак не завжди ми знаємо його під цим ім'ям. Ми частіше називаємо їх S-образними ковпачками, свічками, запобіжниками. Ці мініатюрні автоматичні вимикачі надзвичайно важливі для безпечного використання енергії, придбати автоматичний вимикач можна за посиланням https://amperok.com.ua/nyzkovoltna-produkc%D1%96ja/avtomatychni-vymykachi/avtomaty_promfaktor/ прямо зараз. Вони в першу чергу призначені для захисту електричних ланцюгів від перевантажень і коротких замикань.

Максимальний струмовий вимикач - характеристика рішення

Мініатюрні автоматичні вимикачі можна класифікувати в першу чергу за швидкістю спрацьовування автоматичних вимикачів залежно від інтенсивності струму, що протікає через них. Вимикач має бути правильно підібраний відповідно до типу кабелів, з якими потрібно працювати, щоб вони швидко реагували, коли струм перевищує довгострокову пропускну здатність кабелів. Варто пам'ятати, що при короткому замиканні в ланцюзі миттєво спрацьовує максимальний струмовий вимикач, незалежно від його часових характеристик. Але справа в тому, щоб захистити кабелі від короткого замикання.

За характеристиками поточного часу виділяємо:

  1. Автоматичні вимикачі А - рідкісні автоматичні вимикачі надструму, автоматичні вимикачі миттєвого дії, які використовуються для захисту обладнання та пристроїв, чутливих до коливань енергоємності. У цьому випадку струм відключення від перевантаження становить 1,13-145.
  2. Б автоматичні вимикачі - найпоширеніші мініатюрні автоматичні вимикачі; вони використовуються в основному в квартирах, а також комерційних приміщеннях, які не потребують потужності більше кількох кВт. Їх можна знайти в захисті розеток (ланцюгів розеток), освітлення або різних типів побутових приладів і RTV, що вимагають низького пускового струму. Струм спрацьовування при перевантаженні також становить 1,13-145, а струм спрацьовування при короткому замиканні - 3-5.
  3. C-перемикачі використовуються в основному в промислових цілях, вони в основному використовуються для захисту обладнання з дуже високими пусковими струмами, прикладом може бути трифазний електродвигун. Струм відключення від перевантаження все ще становить 1,13-145, тоді як струм відключення при короткому замиканні збільшується порівняно з автоматичними вимикачами B. Тепер це 5-10.
  4. D вимикачі - вимикачі максимального струму, що використовуються на практиці тільки в типових промислових рішеннях; вони використовуються для захисту і захисту енергетичного обладнання та пристроїв з дійсно великим струмом відпускання. У цьому випадку струм відключення від перевантаження все ще буде 1,13-145, а струм короткого замикання може досягати 20.

Це чотири найпоширеніші типи автоматичних вимикачів. Однак на ринку є набагато більше рішень. Ви можете знайти автоматичні вимикачі надструму, позначені символами E, K, S, Z або L, хоча це дуже спеціалізовані рішення, розроблені для конкретних застосувань. 

Як вибрати автоматичні вимикачі?

Основні правила вибору автоматичних вимикачів надструму регулюються стандартом PN-HD 60364-4-43: 2012. Відповідно до нього запобіжники повинні бути такими, щоб забезпечувати роботу електроапарату і тоді, коли через апарат буде протікати електричний струм з інтенсивністю, більшою за тривалу навантажувальну здатність проводів Iз. Чим більша пускова потужність пристрою потрібна, тим частіше потрібен запобіжник вищого класу.

Якщо ви хочете переконатися, який автоматичний вимикач вибрати, ви повинні пам’ятати застосувати умови нерівності системи Ib ≤ In ≤ Iz; I2 ≤ 1,45 Iz, де окремі символи означають:

  • Iб - розрахунковий струм приймача
  • Iz - тривала здатність кабелю по струму,
  • В - номінальний струм
  • I2 - струм спрацьовування пристрою захисту.
  • Струм I2 є кратним In "eski" або номінальному струму запобіжника, де передбачається, що I2 = k x In. Визначимо K як коефіцієнт кратності струму, який може дорівнювати
  • 1,6-2,1 для плавких вставок (А)
  • 1.45 для мініатюрних автоматичних вимикачів з характеристиками B, C і D.

Як вибрати ліжко для спальні?

​Як вибрати вхідні двері?

​Спецодежда и защитная одежда

​Декоративные 3d стеновые панели

​Как выбрать агентство недвижимости?