ФАСАДНІ ТЕРМОПАНЕЛІ

Сьогодні проблема енергозбереження; одне з найактуальніших питань при будівництві та експлуатації будівель. Утеплення стін за допомогою фасадних термопанелей визнано найефективнішим та найсучаснішим рішенням для зниження тепловтрат у житлових та офісних приміщеннях. Такі термопанелі дозволяють зберегти комфортну для людини температуру всередині будівлі не лише в зимовий, а й у літній час. Фасадні термопанелі можна купити як в онлайн режимі, так і відвідавши наш магазин, де доступний вибір понад 100 колірних варіантів даної продукції. Конструкція термопанелі має два шари: утеплюючий та декоративний. Як утеплюючий прошарок використовується пінополіуретан або полістирол; легкі екологічно безпечні матеріали. Для зовнішнього оформлення застосовується клінкерна плитка, що надає будівлі респектабельного вигляду.

Купить термопанели от производителя цена выгодная для всех.

Переваги фасадних термопанелей:

повна ізоляція від вологи, що дозволяє уникнути грибка;

легкий монтаж до будь-яких видів поверхонь, починаючи від цегли-сирцю або дерева, і до бетонних стін;

термоізоляція від 40 до 90% залежно від товщини стіни та матеріалу, з якого вона виготовлена;

термін експлуатації не менше 50 років, а багато європейських виробників називають цифру до 100 років.

Для оздоблення фасадів будівель, особливо житлових будівель, необхідне використання термопанелі. Термопанель є конструкцією, що складається з декількох шарів:

перший внутрішній шар – пінополіуретан або пінополістирол – це основа панелі, що виконує теплоізоляційну функцію;

зовнішній – декоративний шар.

Фасадні термопанелі мають виражені переваги перед іншими видами оздоблення:

високі теплоізоляційні властивості, що економлять до 60% витрат на обігрів або кондиціювання приміщень;

мала вага, що не вимагає попередньої прокладки фундаменту;

монтаж проводиться в короткі терміни і за будь-якої погоди, не вимагає використання води, що зумовлює чистоту під час облицювання;

стійкі до агресивних зовнішніх факторів (вітер, сніг, дощ, град);

міцні до механічних впливів.

Термопанелі з клінкерною плиткою – це особливе міцне поєднання. Клінкер виготовляється з тугоплавкої глини, оброблений за температури 1200°С, завдяки чому витримує мінусову температуру до -40°С. Глина, будучи природним матеріалом, дозволяє створювати екологічно чистий облицювальний матеріал, який може використовуватися і у внутрішній обробці приміщень і є особливо довговічним (термін експлуатації 50-100 років).

Зовнішня схожість із цеглою допомагає створювати затишне та красиве житло, широка кольорова гама термопанелі досягається в процесі випалу глини, без застосування барвників. Залежно від часу проведеного печі виходять різні відтінки.

Матеріали, якими має проводитися облицювання та фасадна частина будівлі, вибирається ще на стадії проектування, незалежно від того, яке проект розробляється: реконструкція, ремонт або нове будівництво. І часто будівельники роблять свій вибір на користь термопанелей із клінкерною плиткою, тому що головними факторами такого вибору є експлуатаційні характеристики та зовнішні якості.

Фасадні термопанелі відмінно виконують дві основні функції, забезпечуючи теплоізоляцію будівлі та покращуючи її зовнішній вигляд. Термопанелі – це цілі системи, що складаються з шару утеплювача та клінкерної плитки, що імітує цегляну або кам'яну кладку. При цьому зовнішня частина термопанелей з клінкерною плиткою має близько 80 різних відтінків та фактур, що дозволяє експериментувати із поєднанням кольорів, втілюючи оригінальні дизайнерські рішення.

Ще з переваг фасадних термопанелей відзначають простоту монтажу, легкість у догляді та високу ремонтопридатність. Для очищення такої конструкції від бруду та пилу достатньо буде простої води, найчастіше, навіть після дощів фасади, покриття фасадними панелями виглядають, як нові.

Щоб пил, вода або сніг під час атмосферних явищ не потрапляли всередину конструкції (що може призвести до псування ізоляційного шару), необхідно дотримуватися технологій монтажних робіт і забезпечувати надійне стикування панелей та герметизацію швів.

Окремо слід зазначити економічну доцільність такого типу облицювання. Незважаючи на свою вартість, яка дещо вища, ніж на звичайні панелі або інші види облицювання, термопанелі цілком виправдовують свою ціну тривалим терміном експлуатації, зниженням теплових втрат, підвищенням енергоефективності будівлі загалом та бездоганними експлуатаційними властивостями.

КАСТРАЦИЯ И СТЕРИЛИЗАЦИЯ

ФАСАДНІ ТЕРМОПАНЕЛІ

Ремонт Айфона в Офисе

Ремонт Офисов Банков