​ Яким має бути розташування кімнат, щоб будинок був функціональним?

Функціональний будинок має бути організований таким чином, щоб у ньому були всі приміщення, необхідні для комфортного життя мешканців, важливе правильне проектування будинку. Також важливе правильне розташування кімнат. Інтер'єр має бути чітко розділений на житлову та спальну зони.

Функціональний будинок з мансардою має житлову зону на першому поверсі, де найпростіше розташувати вітальню, їдальню та кухню поруч один з одним. З іншого боку, на горищі розташовується нічна зона, тобто. спальні, дитячі, вбиральні і т.д. Для зручності варто передбачити дві ванні кімнати – одна повинна розташовуватися внизу, а інша нагорі.

В одноповерховому будинку денну та нічну зони найкраще розділити коридором, і тут дуже важливо звернути увагу на їхнє розташування по відношенню до сторін світла. Оптимальним рішенням є розміщення кухні на північній стороні будівлі, вітальні – на південній або західній стороні, а спалень та дитячих кімнат – на східній стороні.

Також варто подумати про додаткові приміщення, які покращать функціональність будинку, напр.

підсобні приміщення - корисними є, зокрема, вбиральня (найкраще розмістити її біля спальні), комора біля кухні, пральня з сушильною кімнатою (завдяки їй можна отримати більше місця у ванній кімнаті) або котельня (вона повинна знаходитися у підвалі, а якщо в будинку немає підвалу, то найкраще розмістити її у нічній зоні або біля гаража);

кабінет – корисно для людей, які часто працюють віддалено з дому;

кімната відпочинку - залежно від потреб членів сім'ї, вона може бути використана, наприклад, як читальний зал або тренажерний зал.

Ще одне зручне рішення – розмістити гараж у корпусі будівлі. Плануючи, наприклад, функціональний одноповерховий будинок з гаражем, найкраще розташувати останній прямо біля входу до будівлі, оскільки це полегшить переміщення між об'єктами. Внутрішні двері, що з'єднують гараж із житловою зоною, забезпечать ще більший комфорт, адже завдяки ним вам не доведеться виходити на вулицю, щоб дістатися свого автомобіля.

​Гаражні ворота: підйомно поворотні або секційні?

​Як вибрати жалюзі, які відповідають нашим очікуванням?

​Как выбрать хороший ручной сварочный аппарат и метод сварки?