Ланцюжки з білого золота: що варто знати

Ланцюжки з білого золота є популярним аксесуаром серед сучасних поціновувачів ювелірних прикрас. Це актуальне, коштовне рішення для підкреслення статусу без зайвої помпезності. Краса, елегантність та вишуканість вдало поєднують у собі ланцюжки з білого металу. Різноманіття вибору дозволяє підібрати прикрасу, яка гармонійно впишеться у стиль будь-якої людини.

Як з’явилось біле золото?

Щоб отримати біле золото, ювеліри зробили сплав з жовтого золота та інших металів: паладію, нікелю, срібла. Ці метали і надали золоту характерний світлий відтінок. Ланцюги з білого золота виглядають як платина, але мають меншу вартість та вищу міцність. Для підвищення цієї стійкості та протидії подряпинам, біле золото покривають родієм, це також надає кольє з білого золота додаткового блиску.

Метал дуже цінується в ювелірній справі за свою тверду основу та модерновий вигляд, і використовується також для створення обручок та іншого коштовного обладунку. Відсутність жовтого відтінку робить його ідеальним варіантом для поєднання з діамантами та іншим коштовним камінням.

674eecd15f13c.webp

Як адаптувати в імідж ланцюжки з білого золота?

Цей аксесуар прекрасно комбінується з різними виробами, підкреслюючи витончений та елегантний смак власника. Ланцюжки в білому золоті часто поєднують з діамантами та іншим дорогоцінним камінням, адже вони якнайкраще підкреслюють їх блиск та красу. Холодний відтінок металу дозволяє чудово поєднувати ланцюжки з білого золота 585 проби з платиною та срібними виробами.

Такі ланцюжки добре виглядають у комплекті з підвісами та кулонами, де біле золото служить відмінним фоном для декоративних ювелірних елементів. У поєднанні з іншими видами та відтінками золота можна отримати цікавий контраст. Прикраса підходить для повсякденного носіння та для урочистостей, і це робить її універсальною. Купити ланцюжок з білого золота варто, якщо ви носите:

  1. Класичний стиль — мінімалістичні ланцюжки з білого золота доповнюють елегантні та стримані образи.
  2. Сучасний стиль — в поєднанні з геометричними формами та абстрактними елементами такі прикраси створюють стильний вигляд.
  3. Ретро — поєднання білого золота з вінтажними прикрасами та камінням додає особливого шарму.
  4. Етно та бохо — комбінування білого золота з натуральним камінням та текстильними елементами надає образу природної витонченості.
  5. Рок — сміливі ланцюжки з білого золота добре поєднуються з металевими аксесуарами.
  6. Гламур — аксесуари чудово доповнюють розкішні вечірні сукні та коштовності з діамантами.
  7. Мінімалізм — прості, тонкі ланцюжки легко інтегруються в стиль, де створюється акцент на чистоту форм і відсутність зайвих деталей.

Види плетіння золотих ланцюжків  

Плетіння ювелірних ланцюжків є однією з найбільш вишуканих технік у ювелірній справі, що дозволяє створювати елегантні й міцні аксесуари. Кожен вид плетіння має свої унікальні характеристики, що визначають стиль та довговічність виробу.

Популярними видами плетінь є:

  • Картуш — класичне плетіння ланок-прямокутників утворює декоративний візерунок.
  • Бісмарк — стиль плетіння класичних ланцюгів, поєднання великих або малих ланок між собою.
  • Фігурне — використовуються різні геометричні форми, що надає ланцюгу особливий вигляд.
  • Римське — ланки сполучаються прямими або злегка вигнутими лініями, утворюється чіткий, строгий дизайн.
  • Фантазія — унікальне та творчі плетіння з варіаціями форм.
  • Скручування — ланки ланцюга з’єднані так, що утворюється ефект закручування, що додає об’єму та динаміки.
  • Якірне плетіння – найпопулярніший вид ланцюжків, в якому ланки овальної або круглої форми почергово з’єднані між собою.

Ланцюжок з білого золота з будь-яким плетіння можна купити в інтернет-гіпермаркеті ювелірної продукції Золотий стандарт. Висока якість виробів, вибір на різний смак та бюджет, професійні консультації та швидка доставка принесуть вам задоволення від сервісу та покупки.

Внутрипольные обогреватели

Как найти лучший игровой автомат онлайн

Расценки Ремонт Квартиры Офис

Выбор ликвидного жилья в новостройке

Бунецький Володимир: верни гроші!