​Переваги вікон ПВХ - звідки така популярність?

Як тільки вікна ПВХ з’явилися на ринку, вони стали синонімом розкоші та зручності. Досі широко використовувані дерев'яні вікна старих типів викликали стільки проблем у використанні та обслуговуванні, що кожен, хто міг собі дозволити не дешеві пластикові вікна, тоді вирішив замінити їх швидше.

На відміну від тодішніх дерев’яних вікон, вікна виготовлені з ПВХ мали лише переваги! Перш за все, їх вирізняв високий ступінь герметичності, який через роки клопіткого звивання «з вікна» та обклеювання прогалин шпаклівкою виглядав як справжній порятунок. ПВХ вікна явно знижують вартість опалення приміщень порівняно зі старими дерев'яними моделями. Крім того, вони випускаються у вигляді великих скляних стекол, що значно полегшує їх миття. У той же час вони стійкі до погодних умов, не небезпечні вологи або надмірного тепла. Вони також стійкі до хімічних та біологічних агентів.

Вікна з ПВХ мають високий коефіцієнт звукоізоляції, що особливо цінується мешканцями багатоквартирних будинків на жвавих вулицях. Пластикові вікна дуже довговічні, вони не згинаються, як дерев’яні моделі, їх важко подряпати ще більше. Сьогодні і вікна, і двері з ПВХ коштують набагато дешевше, ніж тоді, коли вони тільки завойовували ринок, через що вони все ще є найбільш часто вибираним типом вікон. Доречі, Ви можете дізнатися пластикові вікна ціни львів прямо зараз, та замовити їх до своєї оселі. Удосконалена технологія дозволяє створювати все більш досконалі вікна, більш захищені та теплі, і в той же час з високою естетичною цінністю. Різноманітність кольорів, в які інвестори можуть вибрати, надзвичайно багата. Виробники також з точки зору форми вікна тепер можуть здійснити практично будь-яку мрію.

Чи мають пластикові вікна якісь недоліки?

Чи можуть такі хвалені вікна мати якісь недоліки? На жаль, так, хоча ви повинні чесно визнати, що порівняно з перевагами їх дійсно мало і не впливає суттєво на рішення клієнтів. Основним аргументом опонентів пластикових вікон є їх ... надмірна герметичність! Так, значно закрити циркуляцію повітря також не добре. Хороша циркуляція повітря порушується, якщо пластикові вікна постійно закриваються. Тоді можуть з’явитися цвіль і грибок, викликані надмірною вологістю всередині квартири. Щоб цього уникнути, часто провітрюйте всі приміщення та, якщо можливо, використовуйте функцію мікровентиляції, яка зазвичай використовується у всіх моделях вікон ПВХ сьогодні.

Любителі класичних дерев’яних вікон підкреслюють свою витонченість та благородність, при яких пластик не підходить для будинків «з душею». Ще одним недоліком цього типу вікон є відсутність можливості самостійного ремонту та відновлення віконних рам, як це стосується дерев’яних вікон. Глибокі подряпини або тріщини не можна легко відремонтувати або покрити. Ви не можете фарбувати вікна, якщо змінили свій смак або дизайн інтер'єру. Тут набагато простіше змінити зовнішній вигляд дерев’яних вікон, хоча потрібно додати, що тоді потрібно багато роботи.

Перед початком оздоблювальних робіт

​Что такое холодная прокатка металла?

​Как правильно выбрать межкомнатную дверь?

Смета к Договору Подряда на Ремонт Офиса

​Пример системы домашней безопасности