Ювелірні прикраси з патріотичною символікою

Хтось може сказати, що у важкі часи – не до прикрас, адже треба думати про більш важливі серйозні речі. Однак усі важливі думки мають бути виражені – красномовно, повно та ясно, так, щоб захоплювати й надихати.

Гідно висловити почуття та думки допоможуть патріотичні прикраси, чия символіка розкриває глибокий зміст, демонструє безсмерті істини та дає найпотужніші посили. Віра у перемогу, любов до рідної землі, сила єднання, сміливість і стійкість, прагнення свободи і процвітання – ці поняття бувають безтілесні в словах, але набувають плоті та крові, втілюючись у благородних металах. Так, синьо-жовтий значок на вашому лацкані говорить більш промовисто, ніж довгий монолог, а срібний жетон із патріотичним написом надихає краще, ніж найпалкіша промова.

Сотні вишуканих ювелірних виробів з українською символікою ви знайдете на сторінках інтернет-магазину прикрас «Золотий Стандарт»: https://zolotoy-standart.com.ua/ua/

Патріотичні мотиви у ювелірних виробах

Ювелірна мода – це не забаганка, а декларація найсерйозніших намірів та почуттів, адже коштовності створюються на десятиліття й століття. Для виготовлення патріотичних прикрас використовується українська державна та народна символіка:

 • Герб України – Тризуб. Геральдика бачить у ньому зображення пікіруючого соколу, а символіка – зашифроване слово «ВОЛЯ».
 • Синьо-жовтий прапор України. Синій колір символізує небо, жовтий – поля із золотавим колоссям. Іноді ювеліри зображають сам прапор, але частіше використовують кольори, декоруючи прикраси синьо-жовтою емаллю, підбираючи сині та жовті камені.
 • Карта України. Актуальний символ цілісності країни та державного суверенітету, а також символ рідного дому – особливого місця на карті світу.
 • Патріотичні написи: «Слава Україні!», «Я українець і я цим пишаюсь!», «Україна понад усе!», «Любіть Україну!» та інші. Національні вітання, яскраві висловлювання та пам'ятні фрази, здатні об'єднувати та надихати людей.
 • Українські народні символи: вишиванка, калина, колосся, віночок, лелека, барвінок, верба та інші. У цих народних кодах зашифровані вічні цінності: щастя, свобода, кохання, здоров'я, благополуччя, процвітання – все, заради чого варто жити і за що варто боротися.

 • Популярні прикраси з патріотичною символікою

  Прикраси зі змістом – це завжди модний тренд, а патріотична символіка надає йому ще більшої актуальності. Ювелірний асортимент сьогодні дуже широкий: підібрати стильний аксесуар із національною символікою можуть чоловіки та жінки, зрілі та молоді, любителі елегантної класики та ультрамодних експериментів.

  Серед найпопулярніших прикрас, які виготовляються із золота та срібла:

 • кулони – жетони з гравіюваннями, моделі у формі Тризуба або карти України, кулони з патріотичними написами;
 • сережки (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi/) – із синіми та жовтими вставками, декоративною частиною або підвіскою у формі Тризуба;
 • браслети – з написами, підвісками-символами, а також синьо-жовті плетені моделі;
 • значки – з гербом України або синьо-жовтим прапором;
 • кольє – коктейльні моделі із синіми та жовтими фіанітами, кольє у вигляді армійського жетону на ланцюжку;
 • каблучки – з картою України, синьо-жовтими каменями, орнаментами у стилі національної вишиванки.
 • затискачі для краватки – з Тризубом або прапором України.
 • Як носити ювелірні вироби з патріотичною символікою

  Ювелірна прикраса з патріотичною символікою – харизматична і самодостатня, здатна завершити ваше вбрання або повністю змінити образ. Такий виріб завжди виконує головну роль і не терпить ніякої конкуренції. Найкращими компаньйонами для нього стануть дрібні лаконічні прикраси без каменів та будь-якого декору.

  Комбінувати патріотичні аксесуари між собою – не завжди гарна ідея. Вони можуть відтягувати увагу одне від одного, руйнуючи враження. Одного кулона з картою України, синьо-жовтого браслета чи пари сережок із Тризубом цілком достатньо, щоб створити по-справжньому сильний акцент.

  Винятком є прикраси простого дизайну із синіми та жовтими каменями, а також з орнаментами у стилі вишиванки – такі вироби можна поєднувати в комплекти або купувати готовими гарнітурами.

  Как быть мужчине без постоянной партнерки

  ​Як вибрати автоматичний вимикач?

  Якого кольору вибрати пластикові вікна